Šodien ir trešdiena,  13. decembris - Lūcija, Veldze
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Jūrmalas biznesa inkubators aicina uz jauno uzņēmēju POP-UP izstādi
  08.12.2017

  7. un 8. decembrī LIAA Jūrmalas biznesa inkubators vērs durvis jauno uzņēmēju un biznesa ideju autoru POP-UP izstādei, un aicina ikvienu interesentu apskatīt un uz savas ādas izbaudīt vietējo ražotāju darinājumus, novērtēt jaunās biznesa idejas un bez maksas piedalīties meistarklasēs bērniem un pieaugušajiem.

  Paralēli norisināsies Andžeja Grauda Bungu skolas Bungu aplis, Ilzes kūku darbnīcas piparkūku mājiņu veidošana un The Beard Barbershop bārdas korekcijas meistarklase vīriešiem.

  Savus darinājumus izstādīs vairāki kosmētikas ražotāji - Vegan fox, Silmachy Remedies, Kazas Laukos, BE.LOVED un The Beard Cosmetics, aksesuāru zīmols 3wk upcycled, apģērbu un stila meistares Amulettas. Ar gardumiem cienās Smalkais Muslis, Gi Line un Kūku muzejs.

  Vides iekārtošanas risinājumu veidotāji Labie Koki Konstruē parādīs, kā kokam tiek dota otrā elpa; tāpat varēs izmēģināt Rubberis gumijas flīzes, kas top no nolietotām auto riepām. Turpretī Beach Locker veidotāji pastāstīs par gudrajām mantu novietnēm, ko drīz, iespējams, ieraudzīsim tepat, Jūrmalas pludmalēs!

  Visi interesenti aicināti piedalīties, atrast dāvanas mīļajiem un pavadīt laiku lieliskā atmosfērā.

  POP-UP norisināsies 7. un 8. decembrī, 14.00 - 20.00. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

  LIAA Jūrmalas biznesa inkubators atbalsta jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus, no Jūrmalas, Mārupes, Tukuma, Baldones un citiem reģioniem, piedāvājot konsultācijas, izglītojošus seminārus un tīklošanās pasākumus. Inkubācijas programmā iespējams iegūt līdzfinansējumu un grantus biznesa idejas tālākai attīstībai. Pasākuma laikā interesenti varēs konsultēties arī par inkubatora piedāvātajām iespējām ikvienam uzņēmīgajam.

  2017. gada 7. un 8. decembrī LIAA Jūrmalas biznesa inkubatora telpās Adrese: Dubultu prospekts 4, Jūrmala

  Darba valoda - latviešu. Dalība bezmaksas.

  Bez iepriekšējas reģistrācijas!

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi