Šodien ir piektdiena,  15. decembris - Johanna, Ilanna, Jana
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģions starptautiskā izstādē prezentē burāšanas iespējas Rīgas jūras līča piekrastē
  20.03.2017

  Rīgas plānošanas reģions (RPR) starptautiskā izstādē “Alt for sjon” prezentēja jahtu burāšanas iespējas Rīgas jūras līča piekrastē. Šī ir lielākā burātāju izstāde Zviedrijā, kas paver iespējas veicināt zviedrijas tūristu interesi par burāšanas maršrutiem uz Latvijas mazajām ostām. Izstādē Rīgas plānošanas reģions piedalījās Interreg Centrālā Baltijas jūras reģiona projekta “SmartPorts” ietvaros.

  Inga Brieze, Rīgas plānošanas reģiona pārstāve: “Latvijā mazās ostas pakāpeniski attīsta pakalpojumu kvalitāti burātājiem, kas paver jahtu tūrisma attīstību reģionā. Šī izstāde bija iespēja iepazīstināt burātājus par jahtu ostām Latvijā un Igaunijā, tūrisma iespējām piekrastē un mūsu gatavību uzņemt tos mūsu mazajās ostās. Katrā ziņā izstādē mēs izjutām zviedru jahtu burātāju interesi izvēlēties jaunus galamērķus, kas būtu Rīgas jūras līča un Baltijas jūras piekraste.”

  Projekta pārstāvji stāstīja arī par  jaunizveidoto online rezervēšanas sistēmu “HelloPorts”, kur ir apkopota informācija par projekta jahtu ostām un piedāvāto pakalpojumu klāstu, kas ir lielisks rīks plānot savu ceļojumu, veikt rezervācijas un arī iepriekš apmaksāt pakalpojumus. Šis ir nesen projekta “SmartPort” ietvaros izstrādāts instruments, kas šogad uzsācis darbību.

  Izstādē Rīgas plānošanas reģions piedalījās kopā ar mazo ostu pārstāvjiem no Salacgrīvas, Engures un Rīgas, Kurzemes plānošanas reģionu, kas informēja par jahtu tūrisma iespējām Rīgas jūras līcī un Kurzemes piekrastē. Rīgas jahtklubs “Auda” iepazīstināja izstādes apmeklētājus ar tās rīkoto regati vasarā.

  Eiropas Savienības programmas “Interreg” līdzfinansēta projekta “SmartPorts” mērķis ir izveidot Centrālajā Baltijas reģionā (Latvijā, Igaunijā, Somijā un Zviedrijā) modernu un pievilcīgu mazo ostu tīklu ar kvalitatīviem pakalpojumiem, kā arī sekmēt Rīgas un Kurzemes reģionu mazo ostu starptautisko atpazīstamību un iekļaušanos Centrālā Baltijas jūras reģiona valstu mazo ostu tīklā, lai sekmētu jahtu plūsmu uz Latvijas mazajām ostām.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi