Šodien ir piektdiena,  15. decembris - Johanna, Ilanna, Jana
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģiona pārstāvji apspriež projektu idejas Pleskavā
  07.03.2017

  Rīgas plānošanas delegācija, piedaloties pārstāvjiem no Tukuma, Ogres un Mārupes pašvaldībām, marta sākumā viesojās Pleskavas apgabalā, lai tiktos ar partneriem, prezentētu un pārrunātu sadarbības jomas un potenciālās projektu idejas. Vizīte tika organizēta, gatavojoties Eiropas teritoriālās sadarbības Latvijas -Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 gadam Eiropas Kaimiņattiecību instrumenta ietvaros apgūšanai. Programmas mērķis ir panākt pozitīvas izmaiņas uzņēmējdarbības, vides aizsardzības un pārrobežu mobilitātē, t.sk tūrisma jomā, lai paaugstinātu tūristu interesi par programmas reģionu. Laba partnerība programmas teritorijā ir pamatnosacījums sekmīgai projektu ieviešanai.

  Notika tikšanās ar Pleskavas apgabala Garantiju un uzņēmējdarbības attīstības fonda vadību, kura kompetencē ir visa veida atbalsts MVU, t.sk. informācijas nodrošināšana, biznesa misijas, atbalsts eksportam un jauniešu uzņēmējdarbība. Tikšanos vadīja Pleskavas apgabala Ekonomiskās attīstības un investīciju politikas Valsts komitejas vadītājs Andrejs Mihejevs un Rīgas plānošanas reģiona administrācijas vadītājs Edgars Rantiņš

  Katra pašvaldība prezentēja savas projektu idejas, kas guva Pleskavas apgabala pārstāvju nedalītu interesi: interesi par uzņēmējdarbības atbalsta formām izteica Pleskavas apgabala administrācija un  Garantiju un uzņēmējdarbības attīstības fonda vadība, ļoti interesanti bija Pitalovas rajona piedāvātie risinājumi kultūrvēstures un industriālo zonu  izmantošanā.

  Delegācija tikās arī ar Latvijas konsuli Pleskavā Eviju Dumpi, lai pārrunātu sadarbības jautājumus, īpaši Latvijas simtgades sakarā. 

  Vizīte noslēdzās ar vienošanos par nākamajiem soļiem kopīgu Latvijas -Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014-2020 gadam projektu sagatavošanai.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi