Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Darba birža Mārupē raisījusi ievērojamu jauniešu un darba meklētāju interesi
  01.05.2017

  29.aprīlī Mārupē jau otro gadu notikusi darba birža “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, kas pulcējusi ievērojamu darba meklētāju un interesentu skaitu. Pasākuma ietvaros tika piedāvāta lieliska iespēja darba meklētājiem vienuviet personīgi tikties ar vietējiem novada darba devējiem un uzzināt par brīvajām darba vakancēm uzņēmumos.

  Darba biržā klātienē piedalījās 13 uzņēmumi, bet papildus savas darba vakances tika iesūtījuši 48 uzņēmumi, kopā piedāvājot interesentiem pieteikties uz vairāk kā 500 darba vietām. Darba meklētājiem un jauniešiem bija iespēja klātienē tikties ar pārstāvjiem no tādiem uzņēmumiem kā VAS ”Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “Air Baltic Corporation”, SIA “ SilJa “, SIA “Kreiss”, SIA “Fixman”, SIA “Rimi Latvia”, SIA “Maxima Latvija”, SIA “Puse Plus”, Medsport fizioterapijas centrs, SIA “Meliorators-J”, SIA “Avar Auto”, PII “Zeltrīti” un Mārupes novada Dome. Novada jauniešiem bija ekskluzīva iespēja pirmajiem uzzināt par iespējām pieteikties uz vasaras darbiem starptautiskajā lidostā “Rīga”, kas ir īpaši pieprasīti jauniešu vidū. Pasākumā piedalījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji, kuri piedāvāja darba meklētājiem saņemt informāciju par aģentūras apkopotajām teju 4000 pieejamajām brīvajām darba vietām Rīgas reģionā.

  Ar biržā piedāvātajām darba vakancēm interesentiem ir iespēja iepazīties Mārupes pašvaldības mājaslapā šeit

  Vienlaikus darba biržas ietvaros Mārupes pašvaldība uzsāka pieteikumu pieņemšanu jauniešu vasaras darbam pašvaldības iestādēs, piedāvājot 110 darba vietas gan teritorijas labiekārtošanas jomā, gan Mārupes pašvaldības bērnudārzos, kur, strādājot par pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgiem, jaunieši palīdzēs audzinātājām sagatavot nodarbību materiālus, apģērbt un pieskatīt bērnus pastaigu un rotaļu laikā, kā arī veikt citus ikdienas darbiņus. Kopā tika saņemti 226 jauniešu pieteikumi vasaras darbam pašvaldībā.

  Pasākumu organizēja Mārupes novada Dome sadarbībā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji”.

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi