Šodien ir sestdiena,  16. decembris - Alvīne
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Sadarbojies! Eksportē! Audz!


  Aicinām piedalīties forumā „Kā videi draudzīgu tehnoloģiju uzņēmumiem kļūt par veiksmes stāstiem Latvijā un pasaulē” š.g.22.maijā Rīgā!

   

  Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Tīro tehnoloģiju klasteri „Cleantech Latvia” aicina uz forumu „Kā videi draudzīgu tehnoloģiju uzņēmumiem kļūt par veiksmes stāstiem Latvijā un pasaulē”, kas norisināsies š.g. 22. maijā Rīgā. 

  Apzinoties klimata pārmaiņu riskus pasaulē, arvien nozīmīgāku lomu ekonomikā ieņem videi draudzīgas tehnoloģijas un produkti. Kā vēl vairāk palielināt Latvijas tīro tehnoloģiju uzņēmumu potenciālu, attīstot tos par spēcīgiem lokāliem un pasaules spēlētājiem? Ar kādiem atbalsta instrumentiem palielināt to eksportspēju? Kādi ir perspektīvākie mūsu uzņēmumu attīstības tirgi – austrumos vai rietumos? Kāda būs valsts politika, loma un atbalsts šīs nozares tālākā attīstībā? Kā valsts, pašvaldības un augstskolas var sekmēt šīs nozares potenciālu?
   
  Foruma ietvaros dalībniekiem būs iespēja dzirdēt pieredzējušu pašmāju un ārvalstu nozares ekspertu uzstāšanās un prezentācijas par aktuālajiem jautājumiem videi draudzīgu tehnoloģiju sektorā, kā arī veidot biznesa kontaktus ar nozarē iesaistītajiem uzņēmumu, valsts un pašvaldību, izglītības un zinātniski pētniecisko iestāžu pārstāvjiem.
   
  Forumā pašmāju uzņēmumi un nozares eksperti iepazīstinās ar sasniegumiem videi draudzīgu tehnoloģiju jomā – ar inovācijām, starpdisciplināru sadarbību eksporta sekmēšanā, jaunu produktu attīstību un pieejamo un plānoto atbalstu tieši videi draudzīgu tehnoloģiju uzņēmumiem.
   
  Foruma mērķis ir veicināt nozarē iesaistīto videi draudzīgo tehnoloģiju uzņēmumu, organizāciju un valsts institūciju savstarpējo sadarbību, pieredzes apmaiņu, kā arī iepazīties ar viedokļiem un priekšlikumiem, kā sekmēt videi draudzīgu tehnoloģiju nozares eksportspēju un izaugsmi.
   
  Apmeklēt šo forumu aicināti visi nozares interesenti – nozares uzņēmēji, uzņēmējdarbības atbalsta struktūru, valsts un pašvaldības institūciju, izglītības un pētniecības institūtu pārstāvji.
   
  Forumu organizē Centrālās Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA programmas projekta “Globālas vīzijas nodrošināšana videi draudzīgās tehnoloģijās Baltijā” (Global Vision) ietvaros.
  Vairāk informācijas par projektu: www.rpr.gov.lv un www.global-vision.se.
   
  PRAKSTISKĀ INFORMĀCIJA:
   
  Foruma PROGRAMMA
  Reģistrēšanās tiešsaistē - aizpildot REĢISTRĀCIJAS FORMU līdz 22.maijam
  Foruma norises vieta: Viesnīcas "Astor" konferenču telpā "Akadēmija", Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 10,Rīga, LV-1050, Latvija.
  Dalība forumā ir bez maksas.
  Foruma organizatori: Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar Latvijas Tīro tehnoloģiju klasteri „Cleantech Latvia”
  Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Sanitu Jankovsku vai Dinu Eglīti.
   

  Uz tikšanos forumā!

   

                                                                         

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi