Šodien ir ceturdiena,  14. decembris - Auseklis, Gaisma
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Notika trešā “RES H/C SPREAD” vadības grupas sanāksme
  21.06.2016

  Šī gada 8.jūnijā Rīgā notika ekspertu un pašvaldību pārstāvju tikšanās, kurā tika apspriesta Rīgas plānošanas reģiona (RPR) izstrādātās Siltumapgādes attīstības rīcības programmas ieviešana reģiona pašvaldībās.

  Šī bija trešā vadības grupas sanāksme Eiropas Savienības projektā “RES H/C SPREAD”, kura mērķis ir noteikt un izmantot ES mēroga paraugpraksi atjaunojamo energoresursu izmantošanai siltumapgādē un dzesēšanā, kā arī panākt labās prakses iestrādi reģionālās plānošanas dokumentos.

  Vadības grupas sanāksmes pirmajā daļā ar prezentācijām piedalījās Ekonomikas ministrijas AER un energoefektivitātes departamenta Energoefektivitātes nodaļas vadītāja A.Pētersone, kura pastāstīja par pašvaldību lomu energoplānošanā, Rīgas plānošanas reģiona Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs R.Cimdiņš, kurš informēja par reģiona attīstības plānošanas dokumentiem un paredzētajiem energoplānošanas risinājumiem tajos, kā arī SIA “Ekodoma” izpilddirektors A.Kamenders, kurš dalījās ar praktiskiem piemēriem par centralizētas siltumapgādes izaicinājumiem un iespējām pašvaldībās.

  Sanāksmes otrā daļa tika veltīta diskusijai par Rīgas plānošanas reģiona Siltumapgādes attīstības rīcības programmas ieviešanu reģiona pašvaldībās, kas ir svarīgs nosacījums tās izstrādes pabeigšanā un īstenošanā dzīvē.

  Prezentācijas:

  Energoefektivitātes likums un pašvaldību loma energoefektivitātes ieviešanā

  Reģiona siltumapgādes attīstības rīcības programma

  RPR ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS DOKUMENTI – TEMATISKĀS RĪCĪBAS PROGRAMMAS UN ENERGOPLĀNOŠANAS RISINĀJUMI

   

  Rīgas plānošanas reģions sadarbībā ar SIA “Ekodoma” īsteno ES programmas “Viedā enerģija Eiropai” projektu “RES H/C SPREAD”. Tā ietvaros tiek izstrādātas energoplānošanas vadlīnijas Rīgas plānošanas reģionam. To mērķis ir noteikt un izmantot ES mēroga paraugpraksi atjaunojamo energoresursu izmantošanai siltumapgādē un dzesēšanā, kā arī panākt labās prakses iestrādi reģionālās plānošanas dokumentos. Projekts tiek īstenots ar ES programmas “Viedā enerģija Eiropai” (the EU Intelligent Energy Europe) finansējumu. Projekts tiek īstenots no 2014.gada 1.aprīļa līdz 2016.gada 30.augustam.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi