Šodien ir sestdiena,  16. decembris - Alvīne
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē pārrunās situāciju uz Latvijas autoceļiem
  23.05.2016

  Rīgas plānošanas reģiona (RPR) Attīstības padomes sēdē, kas notiks šī gada 24.maijā, pašvaldību pārstāvji pārrunās ar VAS “Latvijas valsts ceļi” situāciju uz autoceļiem reģionā.

  Sēdes darba kārtībā plānots apskatīt jautājumus, kas saistīti ar šī gada valsts autoceļu būvdarbu norisi, atjaunošanas un pārbūves plānošanu, autoceļu uzturēšanu un tās organizāciju, kā arī pārrunāt galvenās konstatētās neatbilstības pašvaldību mērķdotācijām ceļiem.

  Attīstības padomes sēdē tiks lemti arī jautājumi, kas saistīti ar Rīgas plānošanas reģiona publiskā pārskata par 2015.gadu apstiprināšana un Deinstitucionalizācijas projekta vadības grupas apstiprināšanu reģionā. Rīgas plānošanas reģiona eksperti iepazīstinās arī ar dažādām aktualitātēm, piemēram, par abonementu biļešu ieviešanu, Eiropas Teritoriālās sadarbības projektiem, kā arī par Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības kameras pieredzes apmaiņas braucienu uz Lielbritāniju.

  Sēdes darba kārtība

  Rīgas plānošanas reģions (RPR) ir viens no valsts izveidotajiem plānošanas reģioniem, kas aptver galvaspilsētu Rīgu un 30 novadus Latvijas centrālajā daļā, tostarp Jūrmalas, Tukuma, Ogres, Salacgrīvas, Limbažu, Siguldas novadus. Rīgas plānošanas reģionam, pateicoties tā atrašanās vietai, ir liela ietekme valsts ekonomikā, tūrismā, kultūrā un izglītībā. Kā valsts institūcija, kas pakļauta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, Rīgas plānošanas reģiona kompetence ir nodrošināt reģiona attīstības plānošanu, koordināciju, pašvaldību un citu valsts pārvaldes iestāžu sadarbību, starptautisku projektu īstenošanu plānošanas reģionā, kā arī veikt sabiedriskā transporta maršrutu plānošanu. Vairāk par Rīgas plānošanas reģionu: www.rpr.gov.lv .

   

  Papildu informācijai:

  Inese Ozoliņa

  Mob. 26174731

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi