Šodien ir ceturdiena,  14. decembris - Auseklis, Gaisma
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Starppašvaldību sadarbības un vietējo kopienu apmācību programmu noslēdzošo seminārs
  09.09.2015

  Latvijas aktīvākās kopienas un tālredzīgākās pašvaldības nedaudz ilgāk kā gadu ir piedalījušas VARAM sadarbībā ar biedrību “Urban Institute” īstenotajās apmācību programmās, strādājot pie jauniem sadarbības modeļiem dažādos mērogos. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un biedrība „Urban Institute” ielūdz Jūs uz noslēdzošo starppašvaldību sadarbības un vietējo kopienu apmācību programmu noslēdzošo semināru š.g. 18.septembrī.

  GRAND FINALE jeb abu programmu noslēdzošā semināra ietvaros tiks atskatīts uz kopējiem izaicinājumiem, apvienojot abu grupu – pašvaldību un kopienu – centienus. Semināra mērķis ir dalīties abu apmācību programmu ietvaros gūtajā pieredzē, kā arī apspriest līdzīgu aktivitāšu īstenošanu Latvijā turpmāk, rosinot kopīgu diskusiju Latvijas pašvaldību un vietējo kopienu starpā.

  Seminārs notiks 18.septembrī plkst. 09.00 - 16.30, RTU Arhitektūras un pilsētbūvniecības fakultātes telpās Rīga, Āzenes iela 18.

  Par savu ierašanos lūdzam Jūs darīt zināmu aizpildot reģistrācijas anketu.

  Uz semināru aicinām ikvienu, kuram interesē Latvijas pilsētu un reģionu attīstība esot gatavam uz šķietami zināmo palūkoties pavisam jaunām acīm – jauni sadarbības modeļi un jaunas apņemšanās ir mūsu kopīgais mērķis labākai rītdienai. Seminārā tiek aicināti piedalīties pašvaldību darbinieki (projektu vadītāji, ekonomisti un plānotāji), visu iepriekšējo apmācību programmu dalībnieki, kā arī citi interesenti, kas vēlas piedalīties aktivitātēs, kas veicina savas pašvaldības un kopienas attīstību.

  Papildus informācija: urbaninstitute.lv/final

  Lūdzam jau savlaicīgi pieteikt savu dalību, kā arī tālāk izplatīt šo informāciju savu kolēģu vidū.
  Dalībnieku skaits ir ierobežots.

  Vienlaicīgi VARAM vērš uzmanību Latvijas pašvaldībām, ka š.g. 29.-30.oktobrī, Bauskā tiks organizēta konference, kurā tiks aicināti piedalīties visu Latvijas pašvaldību pārstāvji, lai diskutētu par pašvaldībām aktuālajiem jautājumiem, kā arī pašvaldības kapacitātes stiprināšanas un uzņēmējdarbības veicināšanas nozīmi un nepieciešamību Latvijas reģionu, novadu un pilsētu ilgtspējīgajai attīstībai.

   
  Laura Dimitrijeva
  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
  Reģionālās politikas departamenta
  Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecākā konsultante
  Tel.: 66016780
  Mob.: 25 749 711
   
   
   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi