Šodien ir trešdiena,  13. decembris - Lūcija, Veldze
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • NVO samits ĶEKAVĀ “RĪGAS REĢIONA NVO IZAUGSMEI UN ATTĪSTĪBAI”
  01.09.2015

  09.09.2015. Doles Tautas namā, Ķekavā norisināsies samits „ Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”.

  Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām -  līdzdalība, projektu vadība, organizācijas tēla veidošana, resursu apzināšana un radošuma izmantošana organizāciju darbā.  

  NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un būs labs sākums jaunām un turpinājums iesāktai sadarbībai starp organizācijām reģionā iesaistot iedzīvotājus, risinot sabiedrībai aktuālus jautājumus un īstenojot kopīgus projektus. 

  Samita laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par sabiedrības līdzdalības indeksu, kura ietvaros interaktīvā veidā cilvēks var pārbaudīt, cik sabiedriski aktīvs viņš ir, būs iespēja iegūt informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm un gūt praktiskas iemaņas visās jomās, kuras tiks aplūkotas meistarklasēs, profesionālu un zinošu lektoru vadībā. Detalizētāku informāciju par meistarklasēm var skatīt programmā.

  Pieteikties samitam var aizpildot pieteikumu anketu šeit, līdz 2.septembrim! Samita laikā aicinām atrast  sadarbības partnerus, bet, lai to veiksmīgi paveiktu, aicinām aizpildīt  kontaktu lapu un ņemt to līdzi uz samitu, kur būs iespējas to izmantot jaunu kontaktu veidošanai.

  Samitu īsteno biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju.

  Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) dibināta 2004.gada 14.decembrī. eLPA mērķis ir stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā un veidot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai. eLPA darbojas kā NVO platforma – dažādu jomu organizāciju oficiāli reģistrēts sadarbības tīkls. Šobrīd eLPA apvieno 147 biedrus no visas Latvijas.

  Samits tiek īstenots līdzdarbības līguma Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā (līguma Nr. 5.1.-8-41) ietvaros, kas parakstīts starp Latvijas Pilsonisko aliansi un Kultūras ministriju, finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

   
  Kristīne Zonberga
  Politikas koordinatore
  Latvijas Pilsoniskā alianse
  T. 67846464
  kristine@nvo.lv
  www.nvo.lv

      

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi