Šodien ir piektdiena,  15. decembris - Johanna, Ilanna, Jana
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Partnerorganizācijas Rīgas plānošanas reģionā, kas veiks pārtikas un pamata materiālās palīdzības preču komplektu izdali, papildpasākumu īstenošanu
  14.04.2015
   
   
  Balstoties uz Sabiedrības integrācijas fonda izdotajiem lēmumiem par tiesību piešķiršanu būt par partnerorganizāciju, ir uzsākta līgumu slēgšana ar 19 partnerorganizācijām, no kurām 11 saistītas ar Rīgas plānošanas reģiona pašvaldībām.
   
  Rīgā bāzēto partnerorganizāciju, piemēram, biedrība „Latvijas Samariešu apvienība”, biedrība „Latvijas Sarkanais Krusts”, darbības lauks aptver gandrīz visas Latvijas teritoriju. Kamēr pārējās partnerorganizācijas no Rīgas plānošanas reģiona saistītas ar sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu konkrētas pašvaldības teritorijā, kurā arī veiks Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstāmās darbības - pašvaldības aģentūra „Tukuma novada sociālais dienests”, pašvaldības iestāde "Baldones novada Sociālais dienests", pašvaldības aģentūra "Mālpils sociālais dienests", pašvaldības aģentūra "Olaines sociālais dienests", biedrība "Starptautiskais Soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums"", Jaunpils novada sociālais dienests, Ropažu novada pašvaldība, nodibinājums "Samāriešu fonds" un biedrība „Svētā Jāņa Palīdzība”.
  Balstoties uz partnerorganizāciju atlases komisijas sagatavoto atzinumu, Sabiedrības integrācijas fonds 7 pretendentiem izdeva lēmumu piešķirt tiesības būt par partnerorganizāciju, 12 pretendentiem izdeva lēmumu piešķirt tiesības būt par partnerorganizāciju ar nosacījumu. Visi pretendenti izpildīja lēmumos iekļautos nosacījumus.  Šobrīd ir uzsākta līgumu slēgšana gan ar minētajām 11 Rīgas plānošanas reģionā strādājošajām partnerorganizācijām, gan pārējām 8 no citiem Latvijas reģioniem.
   
  Pēc līgumu noslēgšanas ar partnerorganizācijām, partnerorganizāciju saraksts ar komplektu izdales vietu adresēm un darba laikiem tiks publicēts Sabiedrības integrācijas fonda mājaslapā www.sif.gov.lv sadaļā “Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām”.
   
   Partnerorganizācijas veiks pārtikas un pamata materiālās palīdzības preču komplektu izdali un īstenos papildpasākumus trūcīgām un krīzes vai ārkārtas situācijā esošām personām.
   
  Aprīļa otrajā pusē tiks uzsākta pārtikas preču komplektu nogāde uz partnerorganizāciju izdales vietām un pēc tam pakāpeniski tiks uzsākta saņemto komplektu izdale.
   
  Higiēnas, saimniecības un skolas piederumu komplektu izdalīšanu plānots uzsākt indikatīvi 2015.gada maija beigās.
   
  Plašāka informācija:
  Gunta Landsmane,
  Sabiedrības integrācijas fonda
  Struktūrfondu uzraudzības nodaļas vadītājas vietniece
  tālr.: 67078179

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi