Šodien ir piektdiena,  15. decembris - Johanna, Ilanna, Jana
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Uzņēmēji aicināti reklamēt lietus ūdens apsaimniekošanas tehnoloģijas, risinājumus un pieredzi
  21.10.2014

   
  Šā gada 2. decembrī Tallinā notiks konference „Ierosmes un risinājumi lietus ūdens apsaimniekošanā”, kas tiek rīkota 7. Ietvara programmas līdzfinansētā projekta "Lietus ūdeņu apsaimniekošana un uzraudzība Baltijas Jūras sateces baseinā / BalticFlows" ietvaros.
   
  Konferences mērķis ir: (1) veicināt uzņēmēju eksportspēju, sadarbību starp Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Vācijas uzņēmumiem, iepazīt to piedāvātās tehnoloģijas, pakalpojumus un labākos risinājumus lietus ūdens apsaimniekošanas jautājumos; (2) veidot kopējus starptautiskus projektus lietus ūdens problemātisko jautājumu risināšanai, ņemot vērā, ka katras partnervalsts uzdevums bija noteikt savas valsts intereses un vajadzības. Latvijas partneri prezentēs 4 projektu idejas, kas izstrādātas sadarbībā ar valstisko, pētniecības un uzņēmējdarbības sektoru.
   
   
  Konferencē aicināti piedalīties uzņēmumi ar iespēju reklamēt savas tehnoloģijas, pakalpojumus, pieredzi un dibināt kontaktus, pašvaldības gan kā piedāvāto lietus ūdens apsaimniekošanas tehnoloģiju un risinājumu patērētāji, gan kā potenciālie partneri starptautiskajos projektos, kā arī pētniecības institūcijas, kas redz savu dalību projektu attīstībā.
   
  Konferences organizē: „CleanTech Estonia”, Nils Nomm nils.nomm@heival.ee
   
  Jautājumu gadījumā, kā arī, lai apstiprinātu savu dalību, lūdzu sazināties ar mani - Sanitu Jankovsku rakstot e-pastu līdz š.g. 31.oktobrim.
   
  Informācijai par projektu
   
  Projektu, kura aktivitātes ir vērstas gan uz pilsētvides lietus ūdeņu uzraudzību un apsaimniekošanu, gan uz ūdens izkliedētā piesārņojuma slodzes uzraudzību lauku apvidos, paredzēts īstenot līdz 2016. gada nogalei. Kopēja mērķa sasniegšanai projektā sadarbojas 17 partneri – pētniecības organizācijas, uzņēmumi un publiskā sektora institūcijas - no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Zviedrijas, Anglijas. Latviju pārstāv trīs organizācijas: Rīgas plānošanas reģions (RPR), kas nodrošina atbildīgo institūciju iesaisti gan nacionālā, gan pašvaldību līmenī, Latvijas Vides investīciju fonds (LEIF), kas nodrošina Latvijas uzņēmu iesaisti projektā un Fizikālās enerģētikas institūts (FEI), nodrošinot pētniecisko institūciju iesaisti un sadarbību.
   
  Vairāk par projektu http://www.balticflows.eu/
   
   
  Informāciju sagatavoja:  
  Sanita Jankovska
  Tālr. 29116417
  E-pasts: sanita.jankovska@rpr.gov.lv

   

  European Commission 7th Framework Workprogramme
  Regions of Knowledge, Call: REGIONS-2012-2013-1

  Project no. 319923 BalticFlows
  "Monitoring and management of flowing rain water in Baltic Sea catchment areas"

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi