Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģions aicina sniegt priekšlikumus reģiona attīstības plānošanas dokumentu projektu pilnveidošanai
  17.10.2014
  Līdz 31.oktobrim turpinās Rīgas plānošanas reģiona Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.-2030.gadam un Attīstības programmas 2014.-2020.gadam dokumentu projektu publiskā apspriešana, kuras mērķis ir informēt sabiedrību par reģiona attīstības ilgtermiņa mērķiem, prioritātēm un rīcības virzieniem to sasniegšanai.    
   
  Publiskās apspriešanas laikā interesentiem ir iespēja paust viedokli par Rīgas plānošanas reģiona nākotni gan sabiedrības līdzdalības pasākumos, gan sniedzot rakstiskus priekšlikumus un aizpildot elektronisko aptaujas formu. Šobrīd jau notikuši sabiedrības līdzdalības pasākumi visos reģiona nozīmes centros – Siguldā, Tukumā, Ogrē un Limbažos, kuros piedalījās pārstāvji no Rīgas plānošanas reģiona pašvaldībām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas,  kaimiņu plānošanas reģioniem, kā arī iedzīvotāji un viedokļa līderi.
  Pasākumu diskusijās iezīmējās galvenie Rīgas reģiona attīstības problēmjautājumi un izaicinājumi – dzelzceļa līnijas „Rail Baltica” projekts, transporta savienojumu attīstība Rīgas metrapoles areālā, Pierīgas pašvaldību sadarbība ar Rīgas pilsētu, ainavu telpu plānošana un Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistes iespējas nākošajā plānošanas periodā. Pasākuma darba grupās dalībnieki izstrādāja priekšlikumus reģionālo projektu idejām, kas būtu īstenojamas, sadarbojoties Rīgas plānošanas reģiona administrācijai, pašvaldībām, vietējiem uzņēmumiem un citām organizācijām.

  Tāpat ikvienam ir iespēja izteikt savu viedokli par izstrādātajiem dokumentu projektiem, aizpildot elektronisko aptaujas formu. 

  Dokumentu projekti pieejami Rīgas plānošanas reģiona mājas lapā www.rpr.gov.lv sadaļā „Sabiedrības līdzdalība”

  Publiskās apspriešanas pasākumu prezentācijas

   
  Informāciju sagatavoja:
  Laura Cimža, Telpiskās plānošanas nodaļas speciāliste
  Tālr. +371 67559821
  e-pasts: laura.cimza@rpr.gov.lv
   

  Šī publikācija sagatavota Norvēģijas finanšu instrumenta projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” (Nr.4.3.-24/NFI/INP-002) ietvaros.
  Par publikācijas saturu atbild Rīgas plānošanas reģions.

   

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi