Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Starptautiskā konference “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”
  06.10.2014

  Starptautiskā konference tiek organizēta ar mērķi veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību, diskutēt par nepieciešamo atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā un uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā.

  Konferencē piedalīsies 250 dalībnieki – jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), jaunieši, izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji no Latvijas un citām Eiropas valstīm (Šveices, Austrijas, Beļģijas, Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas). Darba valodas – latviešu un angļu, uz vietas tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

  Starptautiskās konferences mērķi:
   
  - veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību efektīvai jaunatnes darba īstenošanai;
  - nodrošināt pieredzes apmaiņu par atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā;
  - uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā;
  - satikties, dalīties pieredzē, diskutēt par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarboties, kā arī interesanti un vērtīgi pavadīt laiku kopā!

  Konferences programma
   
  Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana un konferences materiāli. Konferences dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi nokļūšanai  uz/no konferences norises vietu – viesnīcu „Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā 
   
  Piesakies, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/konferenceatbalstam līdz 2014.gada 26.oktobrim. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2014.gada 29.oktobrim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888 ginta.salmina@gmail.com
   

  Noteikti piesakies pats un aicini arī kolēģus/draugus/paziņas!

   

  Starptautisko konferenci organizē Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar  biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija” un nodibinājumu „Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Starptautisko konferenci finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi