Šodien ir trešdiena,  13. decembris - Lūcija, Veldze
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas plānošanas reģions aicina pašvaldību attīstības plānotājus piedalīties diskusijā par reģiona attīstības dokumentu izstrādi
  03.02.2014
  Š.g. 14.februārī Rīgas plānošanas reģions Rīgas pilsētas domē organizēs semināru, aicinot pašvaldību attīstības plānošanas speciālistus piedalīties reģiona teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādes procesā.
   
  Semināra pirmajā daļā dalībnieki varēs iepazīties ar reģiona plānošanas dokumentu konceptuālo ietvaru, kuru papildinās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas prezentācija ar rekomendācijām un metodiskajām vadlīnijām dokumentu izstrādei. Semināra otrajā daļā iecerēta diskusija par reģiona dokumentu lomu pašvaldību teritoriju attīstības plānošanā, sadarbības projektu identificēšanā un īstenošanā.  
  Reģiona attīstības plānošanas dokumenti – Attīstības programma 2014.-2020.gadam un Ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2014.-2030.gadam – tiks izstrādāti Norvēģijas līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm”  projekta
  Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana ietvaros. Programmas mērķis ir stiprināt institucionālo un cilvēkresursu kapacitāti valsts, reģionālā un vietējā līmeņa iestādēs, kas atbildīgas par reģionālo attīstību, sadarbojoties un daloties pieredzē ar līdzīgām iestādēm Norvēģijā.
  Projekta partneri Latvijā ir Rīgas, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Latgales plānošanas reģioni, biedrība „Urban Institute”, bet Norvēģijā - Norvēģijas Pašvaldību un reģionālās attīstības ministrija, Oplannes (Oppland) reģionālā pašvaldība, Estfollas (Østfold) reģionālā pašvaldība un Eustagderes (Aust-Agder) reģionālā pašvaldība. Projekta vadošais partneris ir LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.
   
  Pieteikties semināram līdz 13.februārim, aizpildot tiešsaistes reģistrēšanas formu!
   
  Informāciju sagatavoja:
  Laura Cimža, Telpiskās plānošanas nodaļas speciāliste
  Tālr. +371 67559821

  e-pasts: laura.cimza@rpr.gov.lv

    

  Šī publikācija sagatavota Norvēģijas finanšu instrumenta projekta „Latvijas plānošanas reģionu un vietējo pašvaldību teritoriālās attīstības plānošanas kapacitātes palielināšana un attīstības plānošanas dokumentu izstrādāšana” (Nr.4.3.-24/NFI/INP-002) ietvaros.
  Par publikācijas saturu atbild Rīgas plānošanas reģions.
    

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi