Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Uzsāk projekta BUILD UP SKILLS FORCE īstenošanu
  21.11.2013
  Profesionālās pilnveides izglītības programmu izstrāde energoefektīvu ēku būvniecības
  prasmju pilnveidei Latvijā
   
  Eiropas Savienības programma Intelligent Energy Europe ir atbalstījusi un Latvijā tiks īstenots Build up Skills FORCE projekts, kura ietvaros tiks izstrādātas profesionālās pilnveides izglītības programmas energoefektīvu ēku būvniecības prasmju pilnveidei. Lai nostiprinātu šo programmu īstenošanu pieaugušo izglītības sistēmā Latvijā, arī tiks izstrādāti priekšlikumi profesionālās pilnveides programmu ilgtspējai un pastāvīgai prasmīgu strādnieku pieejamībai būvniecības nozarei, ko nodrošinātu nepieciešamā normatīvā bāze un finansējuma mehānismi.
   
  Projekta ieviešanu vada Rīgas plānošanas reģions un tā partneri ir Kurzemes plānošanas reģions, Vidzemes plānošanas reģions, Zemgales plānošanas reģions, Latvijas Būvinženieru savienība, Izglītības kvalitātes valsts dienests, Latvijas Vides investīciju fonds. Projektu atbalsta atbildīgās ministrijas: Vides aizsradzības un reģionālās attības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Ekonomikas ministrija, Nodarbinātībās valsts aģentūra, profesionālās izglītības kompetenču centri visā Latvijā, būvniecības nozares profesionālās asociācijas un uzņēmēji. Projektu īstenos laika posmā līdz 2016.g.aprīlim.
   
  Š.g.12.novembrī, Rīgā projekta partneri tikās projekta atklāšanas sanāksmē, lai diskutētu par projekta uzdevumiem, partneru atbildības jomām un rezultātiem, kā arī plānotu projekta aktivitātes tuvākajam pusgadam.
   
  Vairāk informācijas par projektu šeit.

   

            

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi