Šodien ir piektdiena,  15. decembris - Johanna, Ilanna, Jana
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Salacgrīvas „Liesmiņas” dosies uz Šveici
  22.05.2013

  Noskaidroti Valsts reģionālās attīstības aģentūras sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu rīkotā konkursa 7. un 8.klašu skolēniem „Uguns pavēlnieks” uzvarētāji – Salacgrīvas vidusskolas komanda „Liesmiņas”.

  Konkursam pieteicās 186 komandas no visas Latvijas. Pēc divām atlases kārtām finālā iekļuva vien piecas:

  • Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda „DŽUMANDŽI”
  • Salacgrīvas vidusskolas komanda „LIESMIŅAS”
  • Jeru pamatskolas komanda „UGUNSBOMBA”
  • Bārtas pamatskolas komanda „MAZIE MILŽI”
  • Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda „UGUNĪGIE SĒRKOCIŅI”

  Cīņa par uzvaru bija spraiga. Jauniešiem nācās atbildēt uz jautājumiem par ugunsdrošību, evakuāciju, civilo aizsardzību, minēt konkurentu sagatavotās mīklas un demonstrēt pareizu rīcību ikdienišķās situācijās. Par katru pareizu atbildi komanda saņēmu ekspertu vērtējumu un punktus. Mērķis – iegūt 100 punktus, kas nodrošināja uzvaru un braucienu visai komandai uz Šveici.

  „Televīzijas kameras un sīvā konkurence cīņu padarīja ļoti spraigu. Pēdējie mirkļi bija vissatraucošākie, jo gandrīz visām komandām bija vairāk kā 80 punktu. Arī žūrija uzturēja intrigu, ieturot apdomāšanās pauzes un vilcinot laiku. Kad ieguvām pēdējos 10 punktus, kas atnesa uzvaru, prieks bija neaprakstāms. Visi viens otru apskāva, bira laimes asaras un vienīgā doma bija: „Mēs tiešām uzvarējām?!” Liels paldies visiem pasākuma organizētājiem, darbiniekiem, žūrijai, vadītājam un, protams, atbalstītājiem,” stāsta komandas „Liesmiņas” skolotājs Guntars Ūdris.

  Rīgas plānošanas reģions sveic Salacgrīvas vidusskolas komandu „Liesmiņas” par gūtajiem panākumiem konkursā "Uguns pavēlnieks"!

  Konkurss tiek organizēts Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Atbalsts ugunsdrošības pasākumiem pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros, kas paredz ugunsdrošības sistēmu ierīkošanu 118 vispārējās izglītības iestādēs visā Latvijā, kurās bērni uzturas visu diennakti un līdz šim vēl nav veikti ugunsdrošības sistēmas uzlabojumi. 

  Laura Stūrīte
  Valsts reģionālās attīstības aģentūra
  Sadarbības un informācijas departaments
  Projektu vadītāja
  tālr: 67079030
  mob.tālr: 29166362
  e-pasts:
  laura.sturite@vraa.gov.lv
  www.draugiem.lv/ugunspavelnieks

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi