Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Rīgas 25.vidusskolas skolēni izzinās uzņēmējdarbību SIA "Gamma A"
  09.11.2012

  Piektdien, 9.novembrī Rīgas 25. vidusskolas skolēni apmeklēs augstas kvalitātes zivju konservu un skārda taras ražošanas uzņēmumu „Gamma A”, lai izprastu šīs jomas biznesa iespējas.

  V.a. Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA) sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu rīko Latvijas vidējās izglītības iestāžu izglītojamo vizītes inovatīvos, tehnoloģiski orientētos uzņēmumos Latvijas reģionos.

  SIA „Gamma-A” dibināta 1995.gadā. Uzņēmums specializējas augstas kvalitātes zivju konservu ražošanā, pircējiem piedāvājot 140 dažādus konservu veidus, bet populārākās ir šprotes eļļā, kuras tiek gatavotas pēc senām tradīcijām. Zivju konservu ražošanas vajadzībām SIA “Gamma-A” izgatavo arī skārda taru, kā arī piedāvā metālapstrādes pakalpojumus. Produkcija tiek realizēta 42 pasaules valstīs.

  Uzņēmums ieguvisatzinību kategorijā „Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā LIAA rīkotajā konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2011”.

  Vizītes laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar uzņēmējdarbības atbalsta veidiem Latvijā, pašvaldībā, kā arī Biznesa inkubatora darbību. Skolēni tiks iepazīstināti ar uzņēmuma darbības veidu, virzienu, tā ietekmējošiem mikro un makrovides faktoriem, izaicinājumiem ar ko uzņēmums sastopas sarežģītu ekonomisko apstākļu laikā un tā sasniegumiem. Diskusijās paredzēts apspriest ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumus.

  Pasākuma mērķis ir radīt izpratni par uzņēmējdarbību veicināt vidējās izglītības iestāžu izglītojamo informētību par inovatīviem, tehnoloģiski orientētiem uzņēmumiem Latvijā, to darbības pamata principiem, tehnoloģiju attīstības līmeni, kā arī risinājumiem uzņēmējdarbības izaicinājumu pārvarēšanā.

  Iesaistoties projektā uzņēmumiem ir iespēja veicināt atpazīstamību, celt sava kā sociāli atbildīga uzņēmuma reputāciju sabiedrības acīs, motivēt jaunatni kļūt par saviem potenciāliem darbiniekiem un/ vai partneriem nākotnē.

  „Latvijas skolu izglītojamo intereses par inovatīviem uzņēmumiem rosināšanas pasākumi” notiek LIAA realizētās „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas” ietvaros, un to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

  Plašāka informācija:
  Zane Bērziņa,
  Vidzemes Augstskolas
  Mūžizglītības centra izglītības metodiķe
  t. 28374150
  zane.berzina@va.lv

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi