Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Izstrādāta elektroniskā rokasgrāmata "Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā"
  11.06.2012

   Izstrādāta elektroniskā rokasgrāmata "Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā"

  2012.gada 7.jūnijā Rīgā, viesnīcā „Radisson Blu Hotel Latvija” notika seminārs, kurā tika prezentēti projekta „InnoLaSME – Koordinēti inovācijas atbalsta pakalpojumi MVU Latvijā” rezultāti. Šī projekta mērķis ir izveidot inovācijas atbalsta struktūru sarakstu un apkopot to sniegtos pakalpojumus Latvijā, kā arī veicināt Latvijas MVU inovācijas kapacitātes palielināšanos, iepazīstināt tos ar inovācijas atbalsta pakalpojumiem, instrumentiem un to pieejamību.

  Projekta „InnoLaSME” koordinators ir Latvijas Tehnoloģiskais centrs. Sadarbības partneri – Jelgavas Reģionālais pieaugušo izglītības centrs, Līvānu inženiertehnoloģiju un inovāciju centrs, kā arī Vidzemes, Kurzemes un Latgales plānošanas reģionu administrācijas.

  Šo projektu atbalsta LR Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, LR Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts Reģionālās attīstības aģentūra, Rīgas plānošanas reģions kā arī citas organizācijas.

  Projekta ietvaros ir izstrādāta Elektroniskā rokasgrāmata "Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā", kas ir pieejama portālā www.innovation.lv klikšķlinot uz bannera "Inovācija darbībā". Elektroniskā rokasgrāmata ietver informāciju par inovācijas politiku Eiropā un Latvijā, inovāciju veicinošu organizāciju datubāzi, inovatīvo uzņēmumu sarakstu, kā arī rekomendācijas par nepieciešamajiem inovācijas atbalsta pasākumu uzlabojumiem.

  Plašāka informācija par rokasgrāmatu pieejama ŠEIT.

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi