Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vienuviet apkopojusi pašvaldību īstenotos radošos risinājumus
  23.04.2012

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vienuviet apkopojusi pašvaldību īstenotos radošos risinājumus, kuri šogad radošās darbības nedēļas RADI! laikā tika izvirzīti Radošuma balvai.

  Ar pašvaldību veiksmes stāstiem savas teritorijas atpazīstamības, sabiedrības līdzdalības, paaudžu sadarbības, vides ilgtspējības, nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanā, e-pārvaldes attīstībā, publisko pakalpojumu sniegšanā, kultūras dzīves organizēšanā, izglītības procesa un satura uzlabošanā, kā arī starpnozaru projektu īstenošanā iespējams iepazīties mājaslapā www.tavavara.lv.

  Radošie risinājumu mājaslapā ievietoti, lai sekmētu radošumu pašvaldību darbā un pieredzes apmaiņu radošo risinājumu izmantošanā, kā arī informētu iedzīvotājus par labas un veiksmīgas prakses piemēriem.

  Mājaslapas sadaļā „Pasākumi” ir publicēta informācija par plānotajiem pašvaldību pasākumiem to attīstības plānošanas dokumentu izstrādei un īstenošanai, savukārt sadaļā „Ogas un rozīnes” – vietējo pašvaldību identitāti apliecinoši notikumi, projekti un produkti, izceļot konkrētās teritorijas priekšrocības.

  Ar pašvaldību oriģinālajiem risinājumiem teritorijas attīstības veicināšanā, izmantojot vietējos resursus, iespējams iepazīties sadaļā „Labā prakse”.

  Savukārt mājaslapas sadaļās - „Pasākumi”, „Labā prakse” un „Ogas un rozīnes” - izveidotas vairākas izvēlnes - „Piesaki pasākumu”, „Piesaki labo praksi” un „Piesaki ogas un rozīnes”. Tajās var aizpildīt anketu, norādot informāciju par labo praksi – īstenotās aktivitātes, sasniegtos rezultātus un ieguldītos resursus.

  Savukārt sadaļā „Tavas idejas” iespējams iesniegt arī projektu, pasākumu un cita veida idejas, kuras pašvaldības teritorijā nepieciešams realizēt.

  Katru no publicētajiem risinājumiem mājaslapas apmeklētājs var novērtēt - atzīmējot „Balso!”. Nākamajā gadā radošās darbības nedēļas RADI! laikā, meklējot radošākās pašvaldības, tiks ņemts vērā arī mājaslapas apmeklētāju kopvērtējums par publicētajiem  projektiem un veiksmīgas prakses piemēriem.

  Arī turpmāk pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāji ir aicināti informēt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju par savā pašvaldībā realizētiem labas prakses projektiem, to idejām un pasākumiem.

  Informāciju sagatavoja:
  Alise Zaļakmentiņa
  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas
  Valsts attīstības plānošanas departamenta
  Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas
  vecākā referente  

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi