Šodien ir sestdiena,  16. decembris - Alvīne
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas semināru un konsultāciju diena 06.02.2012.
  01.02.2012

  Veselības ministrija no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ir saņēmusi informāciju par Eiropas Savienības Struktūrfondu 3.mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” programmas (2007. – 2013.gadam) aktualitātēm Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas Kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros (turpmāk – Programma).

  2012.gada 10.janvārī Programmas ietvaros tika izsludināts otrais projektu konkurss ar kopējo pieejamo indikatīvo finansējumu 6 miljoni eiro un pieteikšanas termiņu 2012.gada 27.februāris.

  Projektu konkurss notiek divos posmos, un sākotnēji jāiesniedz projekta idejas apraksta pieteikums. Izsludinātajā projektu konkursā projektu idejas apraksta pieteikumus var iesniegt visās trīs Programmas prioritātēs:
  - Sociālekonomiskā attīstība;
  - Kopējie izaicinājumi;
  - Cilvēku savstarpējās sadarbības veicināšana.

  Informējam, ka Programmas mērķis ir izmantot plašā pierobežas reģiona potenciālu reģiona ekonomikas attīstībai, nodarbinātības un dzīves līmeņa celšanai. Programma aptver šādas attiecināmās teritorijas:
  - Latvijā: Latgale, Vidzeme; pieguļošās teritorijas: Rīgas pilsēta un Pierīga;
  - Igaunijā: Kirde-Eesti, Louna-Eesti, Kesk-Eesti; pieguļošās teritorijas: Pohja-Eesti;
  - Krievijā: Ļeņingradas apgabals, Pleskavas apgabals un Sanktpēterburgas pilsēta.

  Programmas atbalsta saņēmēji var būt valsts iestādes vai to veidotas apvienības, vietējās un reģionālās iestādes vai to veidotas apvienības, nevalstiskās organizācijas, sabiedriskajām līdzvērtīgas organizācijas, mazie vai vidējie uzņēmumi (tikai 1.prioritātes ietvaros).

  Papildus norādām, ka pakārtoti izsludinātajam projektu konkursam Programmas Apvienotais Tehniskais Sekretariāts ir uzsācis informatīvo semināru un konsultāciju dienu organizēšanu.

  Informatīvais seminārs, kura ietvaros tiks sniegta informācija par otrā projektu konkursa nosacījumiem, norisināsies š.g. 6.februārī Rīgā Ausekļa ielā 14 3.stāvā Apvienotā Tehniskā Sekretariāta birojā.


  Detalizēta informācija par otrā projektu konkursa nosacījumiem, Apvienotā Tehniskā Sekretariāta plānotajiem informatīvajiem semināriem, kā arī konsultācijām ir pieejama Programmas mājas lapā – www.estlatrus.eu.
   

  Informāciju sagatavoja: 
  Kristīne Brizga
  VM Budžeta un investīciju departamenta
  Finanšu analīzes un investīciju koordinācijas nodaļas
  vecākā referente
  Tālr: 67876145;
  E-pasts:
  Kristine.Brizga@vm.gov.lv

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi