Šodien ir otrdiena,  12. decembris - Otīlija, Iveta
Decembris, 2017  
P O T C Pk S Sv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
AIZVĒRT
Mēneša jautājums
Vai ekonomiskā krīze Latvijā ir beigusies?
 • LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte aicina studēt telpiskās attīstības plānošanas profesionālajā maģistra studiju programmā
  10.08.2010

  Latvijas Unversitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte jaunu zināšanu apguvei telpiskās attīstības plānošanā aicina gan jau praksē strādājošus plānotājus, gan arī tikko bakalaura studijas beigušos dažādu nozaru absolventus - ģeogrāfus, vides speciālistus, ainavu arhitektus, arhitektus, ekonomistus, eksakto zinātnes apguvušos studentus un citus turpināt studijas telpiskās attīstības plānošanu profesionālajā maģistra studiju programmā.

  Tieši šobrīd plānotājiem paveras plašs darba lauks - pēc novadu reformas sagatavojami jauni teritorijas attīstības plānošanas dokumenti (attīstības programmas un teritorijas plānojumi), kas dod plašākas iespējas studiju programmu beigušajiem speciālistiem piedalīties plānošanā.

  Telpiskās attīstības plānošanas programmas pievilcība un nepieciešamība slēpjas tās daudzpusīgā plānošanas satura un praktisko iemaņu apguves sasaistē:
  • Studiju programma divos mācību gados, ar mācībām piektdienās un sestdienās, nodrošina daudzveidīgu teorētisko un praktisko studiju kursu apguvi, ietverot prakses pašvaldībās un plānošanas birojos, kā arī kursa darbu un maģistra darba izstrādi.
  • Studiju programmas īstenošanu nodrošina mācību spēki (plānotāji, arhitekti, ģeogrāfi, vides speciālisti, ekonomisti u.c.) no dažādām LU fakultātēm un Rīgas Tehniskās universitātes, gan vieslektori no ārvalstīm.
  • Studiju laikā ir iespēja radošai sadarbībai ar studentiem no citām augstskolām, gan doties praksē uz ārzemēm (Lielbritānija, Vācija, Nīderlande, Somija) ERASMUS programmas ietvaros.
  • Studiju programma ir akreditēta uz 6 gadiem.

  Daudzveidīga ir kursa un maģistru darbu tematika - lauku dzīves telpu attīstības, piepilsētu apdzīvojuma, pilsētvides dizaina, ūdens teritoriju plānošanas un citi jautājumi tiek risināti gan pētnieciskā, gan no praktiskā - īstenošanas viedokļa.


  Studiju programmai ir sadarbība ar citām augstskolām. Telpiskās attīstības plānošanas studenti radošajā darbnīcā kopā ar Plimutas un Rīgas Tehniskās universitātes studentiem.

   

  Šobrīd turpinās uzņemšana studiju programmā. Pieteikumi studijām tiek gaidīti līdz 27. augustam.
  Programmas direktors asoc. prof. Pēteris Šķiņķis
  mob. tālr. + 371 29107612
  Programmas koordinatore Gunta Lukstiņa
  E-pasts gunta.lukstina@lu.lv
  mob. tālr. + 371 29188535
  Plašāka informācija par studiju iespējām un nosacījumiem atrodama Internetā: http://www.lu.lv

   
   
   
   
   
  © Rīgas plānošanas reģions. 2007. E-pasts: rpr@rpr.gov.lv
  Izstrāde: ALT RD Interneta risinājumi